Požar

69_požar kuhinje Ribić Breg

Dana, 10.08.2017. iz VOC JVP Vraaždin zaprimljena je dojava o požaru kuhinje u obiteljskoj kuću na Ribić Bregu. na intervenciju je izašlo NV i AC sa 8 vatrogasaca. Požar u kojem je izgorjela kuhinja vlasnici su do našeg dolaska sami ugasili. Uz pomoć ventilatora kuhinja je provjetrena i uklonjena mogućnost da se ponovi požar. Povratak s intervencije u 20:00 sati.

68_Požar šume_Ključice

Dana 05.08.2017. u 16:46 sati zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora u Ključicama (Punikve). Na intervenciju je izašlo ZV, NV, SŠV sa 11 vatrogasaca. Na mjestu intervencije zatečena je opožarena površina od cca 400 m2. Radilo se o požaru šume. Požar je ugašen sa dva vitla za brzu navalu za što je utrošeno cca 300 l vode. Nazočni djelatnici PP Ivanec. Intervencija završila u 17:40 sati. Nadamo se da će neodgovorni spaljivatelj granja biti otkriven.

66_požar otvorenog prostora_Lipovnik

Dana, 23.07.2017. u 18:21 sati na dojavu iz VOC-a JVP Varaždin izašli smo na intervenciju požar otvorenog prostora cesta Lipovnik – Ivanec. Na intervenciju je izašlo ZV, SŠV i AC sa 7 vatrogasaca. Za gašenje požara utrošeno je cca 500 litara vode. U gašenju požara sudjelovali su i članovi DVD-a Klenovnik. Opožarena je površina cca 250*100 m. Intervencija završila u 19:05 sati.

65_Požar kuhinje_Ivanec

Dana, 17.07.2107. u 18:40 sati, nakon zaprimljene dojave iz JVP Varaždin, izlazimo na požar kuhinje na adresu Braće Radića 17. Na intervenciju izlazi NV s 4 vatrogasca. Do našeg dolaska, požar koji je buknuo na štednjaku je ugašen od strane vlasnika i susjeda. Došlo je do zapaljenja posude za kuhnje, a požar se proširio na dio kuhinjskih aparata i elemenata.

63_Požar otvorenog prostora_Koškovec

Dana, 13.07.2107. u 14:46 sati, nakon zaprimljene dojave iz JVP Varaždin, DVD Ivanec izlazi na ispomoć DVD-u Maruševec u gašenju požara otvorenog prostora u Koškovcu. Na intervenciju su upućena tri vozila. Zapovjedno, šumsko i auto cisterna sa 8 vatrogasaca. Gorjela je trava i nisko raslinje na površini od cca 3 hektara. Požar je ubrzo stavljen pod kontrolu i konačno ugašen. Za gašenje požara utrošeno je cca 2500 l vode. Na požarištu su bili djelatnici PP Ivanec.

59_požar vikend kuće_Knapić

Dana, 10.07.2017. u 01:53 sati iz VOC-a JVP varaždin zaprimljena je dojava o požaru vikend kuće na Vrhima, Knapić 38. Na intervenciju je upućeno NV i AC sa 9 vatrogasaca. Na putu prema mjestu intervencije od VOC-a je zatraženo da se uzbuni i DVD-o Bedenec sa auto cisternom, obzirom da je izdaleka bilo vidljivo da se radi o požaru većih razmjera. Na mjestu intervencije zatečena je vikend kuća u potpunosti zahvaćena požarom. Gašenje je započelo sa 4 mlaza vode u kombinaciji vanjske navale preko ljestava i unutarnje navale.

57_Požar podruma

Dana, 30.06. 2017. u 22:20 sati iz VOC-a JVP Varaždin, zaprimljena je dojava o požaru podruma na adresi Punikve 85. Na intervenciju je upućeno NV i AC s 8 vatrogasaca, a u pripravnosti je ostalo još 6 članova. Do našeg dolaska vlasnik je sam ugasio požar. Radilo se o požaru električnog bojlera - instalacija. Požar se proširio i na električnu grijalicu koja se nalazila ispod bojlera.

56_Požar plinske boce_Ivanečka Željeznica

Dana, 26.06. 2017. u 16:46 sati iz VOC-a JVP Varaždin, zaprimljena je dojava o požaru plinske boce u Ivanečkoj Željeznici. Na intervenciju je upućeno NV sa 6 vatrogasaca, a u pripravnosti su ostala još 3 vatrogasca u DVD-u. Obzirom da je dojava bila nepotpuna i netočna, bilo nam je potrebno nešto više vremena da nađemo mjesto događaja. U 15:03 uspjeli smo pronaći lokaciju. Do našeg dolaska vlasnici su već iznjeli plinsku bocu na dvorište i uz pomoć PP aparata ugasili požar.

42_Požar otvorenog prostora_Vuglovec

Dana,23.06.2017. u 9:57 sati  iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora u Vuglovcu kod kapelice. Na intervenciju je u 10:00 sati upućeno zapovjedno i šumsko vozilo sa 5 vatrogasaca. Na mjestu intervencije zatečen je vlasnik koji je spaljivao travnjak i pokraj sebe imao kantu sa vodom. Provjereni su rubovi požara, te je uslijedio povratak u DVD. Intervencija je završila u 10:30 sati.

40_Požar otvorenog prostora, Koškovec

Dana 13.06.2017. u 16:26 sati, iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora na relaciji Koškovec - Druškovec. Na intervenciju je izašlo ZV i SVŠ sa 6 vatrogasaca. U ispomoć je pozvan DVD Salinovec s NV i 4 vatrogasca. Za gašenje opožarene površine dimenzija cca 200x100 m utrošeno je cca 500 l vode. Na lokaciji smo zatekli vlasnike parcele koji su istu i zapalili. Na intervenciji su bili i nazočni djelatnici PP Ivanec. Intervencija završila u DVD u 17:50 sati.

Stranice

Pretplati se na RSS - Požar