Požar

55_Požar otvorenog prostora

Dana 29.09.2018. nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin izašli smo na intervenciju požara otvorenog prostora u Bedenec 113. Na intervenciju je izašlo šumsko i zapovjedno vozilo sa ukupno 9 vatrogasaca. Do našeg dolaska požar su ugasili pripadnici DVD-a Bedenec. Intervencija je završila u 13:20 sati.

52_Požar dimnjaka

Dana 28.08. 2018. u 20:07 sati nakon dojave o požaru dimnjaka na intervenciju izlazi navalno vozilo sa 5 vatrogasaca. Požar u dimnjaku je ubrzo ugašen, a vlasnik je upozoren da do dolaska dimnjačarske službe ne loži u peći. Intervencija je završila u 20:37 sati.

48_Požar osobnog vozila

Dana 07.08.2018. godine iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je  dojava o požaru automobila na adresi Bedenec 98. Na intervenciju je izašlo NV i TV sa 7 vatrogasaca. Putem do intervencije iz VOC-a je dobivena obavijest  da su vlasnici sami ugasili vozilo. Na mjestu intervencije bio je DVD Bedenec čiji članovi su odradili provjeru i sanaciju požarišta.

47_Požar skladišta kartona

Dana, 03.08.2018. godine iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru skladišta kartona u Rudarskoj ulici u Ivancu. Obzirom na tekuću intervenciju požara u Gačicama, na intervenciju je upućeno malo navalno  i šumsko vozilo sa ukupno 6 članova posade.Na putu prema mjestu intervencije od VOC-a je zatražena pomoć u vodi od DVD-a Bedenec, DVD-a Lepoglava, JVP varaždin i DVD-a Gačice. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovljeno je da je skladište čvrste gradnje sa limenim pokrovom kompletno zahvaćeno požarom.

46_Požar osobnog vozila

Dana, 03.08.2018. u 17:47 sati nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin o požaru osobnog vozila u Gačicama na intervenciju je upućeno navalno vozilo sa 4 vatrogasca. Do dolaska na mjesto intervencije požar su već ugasili pripadnici DVD-a Gačice. Intervencija je završila u 18:05 sati.

29_Požar kuće_Stažnjevec

Uz intervencije ispumpavanja vode iz poplavljenih objekata iz VOC-a je 04.05. 2018. u 21:46 sati zaprimljena dojava o požaru kuće u Stažnjevcu. Na intervenciju je odmah upućeno navalno vozilo sa četiri vatrogasca, a pridružila su im se još tri člana sa zapovjednim vozilom i autocisternom. Na mjestu intervenciej ustanovljeno je da je došlo do požara razvodnog ormara koji se zapalio uslijed udara groma. Kako nije bilo otvorenog plamena instalacije su samo ohlađene sa CO2 aparatom.

26_Požar garaže_Punikve

Dana, 30.04.2018. u 20:48 sati iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru garaže u Punikvama 21. Na intervenciju je u 20:51 izašlo NV i AC sa 9 vatrogasaca. Na mjestu intervencije zatečeni su vlasnici i mještani koji su požar već lokalizirali. Uz pomoć vitla za brzu navalu požar je u potpunosti ugašen. U požaru je potpuno izgorio skuter i nekoliko el. uređaja. Za gašenje požara utrošeno je cca 200 l vode. Na mjestu intervencije bili su nazočni djelatnici PP Ivanec. Intervencije je završila u 21:30 sati.

24_Požar krovišta Salinovec

Dana, 31.03.2018. u 09:59 sati iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru krovišta u Salinovcu br. 17. Na intervenciju je izašlo NV, AIL, AC, KV i Zv sa ukupno 20 vatrogasaca. Na mjesto intervencije istovremeno dolazi i DVD Salinovec sa navalnim vozilom i  10 vatrogasaca. Unutarnjom navalom preko stubišta i vanjskom navalom preko rastegača sa ukupno tri mlaza vode požar je ubrzo lokaliziran, te je spriječeno širenje na ostatak krovišta. Za gašenje požara utrošeno je  cca1500 l vode.

06_Požar dimnjaka_ Ivanec

Dana, 25.02.2018. g. u 07:36 sati iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru dimnjaka u Ulici V. Nazora  u Ivancu. Na intervenciju je izašlo NV sa 4 vatrogasca. Dimnjak je gorio u stambenij zgradi P+3. Na dimovodnu cijev koja je gorjela, bilo je priključeno samo jedno ložište i to u prizemlju.  Dimnjak  je gorio dosta intenzivno. Dimnjak je gorio pri samom vrhu pa je pokušaj gašenje uz pomoć praha bilo neuspješan. Utrošeno je 15 kg praha.

Stranice

Pretplati se na RSS - Požar