Požar

01_2019_Požar kuće

Dana, 04.01.2019. u 09:41 sati zaprimljena je dojava o požaru  kuće u Salinovcu. Na intervenciju je odmah upućeno navalno vozilo sa 5 vatrogasaca, a malo zatim i autocisterna, autoljestva i zapovjedno vozilo sa još 8 vatrogasaca. Na putu do mjesta intervencije u mjestu Salinovec, stotinjak metara do požara, na prometnici nam se zbog zaleđenosti prometnice ispriječilo teretno vozilo pa je dolazak na požarište kasnio nekoliko minuta.

60_Požar dimnjaka _Ivanečki Vrhovec

Dana, 30.12.2018. godine u 12:45 sati, zaprimljena je dojava o požaru dimnjaka u Ivanečkom Naselju. Na intervenciju je upućeno navalno vozilo sa 5 vatrogasca.. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovljeno je da se radi o požaru čađe u dimnjaku, te da se požar nije proširio izvan dimnjaka.  Dimnjak je zbog začepljenosti prvo pročišćen sa sajlom, a potom i ugašen sa aparatom. Na intervenciji su bili nazočni i vatrogasci DVD-a Salinovec sa dva vozila i 11 vatrogasaca.. Za gašenje požara utrošeno je 6 kg praha. Intervencija je završila u 13:32 sati.

59_Požar dimnjaka Salinovec

Dana, 29.12.2018. godine u 19:46 sati zaprimljena je dojava o požaru dimnjaka u Salinovcu. Na intervenciju je izašlo navalno vozilo s 5 vatrogasaca. Dolaskom na mjesto intervencije zatekli smo pripadnike DVD-a Salinovec. Dimnjak je pregledan, te nije bilo potrebe za našom intervencijom. Intervencija je završila u 20:15 sati.

58_Požar kuće_Prigorec

Dana, 25.12.2018. u 11:42 sati, zaprimljena je dojava o požaru obiteljske kuće u mjestu Prigorec. Na intervenciju je  upućeno zapovjedno vozilo, navalno vozilo i autocisterna sa ukupno 13 vatrogasaca. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovljeno je da se radi o požaru u zatvorenom prostoru te da se oslobađa veloka količina dima.  Vatrogasci opremljeni aparatima za zaštitu dišnih organa, uz pomoć vitla za brzu navalu izvršili su unutarnju navalu i požar je vrlo brzo lokaliziran, te je spriječeno njegovo širenje iz prostorije u kojoj je nastao.

55_Požar otvorenog prostora

Dana 29.09.2018. nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin izašli smo na intervenciju požara otvorenog prostora u Bedenec 113. Na intervenciju je izašlo šumsko i zapovjedno vozilo sa ukupno 9 vatrogasaca. Do našeg dolaska požar su ugasili pripadnici DVD-a Bedenec. Intervencija je završila u 13:20 sati.

52_Požar dimnjaka

Dana 28.08. 2018. u 20:07 sati nakon dojave o požaru dimnjaka na intervenciju izlazi navalno vozilo sa 5 vatrogasaca. Požar u dimnjaku je ubrzo ugašen, a vlasnik je upozoren da do dolaska dimnjačarske službe ne loži u peći. Intervencija je završila u 20:37 sati.

48_Požar osobnog vozila

Dana 07.08.2018. godine iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je  dojava o požaru automobila na adresi Bedenec 98. Na intervenciju je izašlo NV i TV sa 7 vatrogasaca. Putem do intervencije iz VOC-a je dobivena obavijest  da su vlasnici sami ugasili vozilo. Na mjestu intervencije bio je DVD Bedenec čiji članovi su odradili provjeru i sanaciju požarišta.

47_Požar skladišta kartona

Dana, 03.08.2018. godine iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru skladišta kartona u Rudarskoj ulici u Ivancu. Obzirom na tekuću intervenciju požara u Gačicama, na intervenciju je upućeno malo navalno  i šumsko vozilo sa ukupno 6 članova posade.Na putu prema mjestu intervencije od VOC-a je zatražena pomoć u vodi od DVD-a Bedenec, DVD-a Lepoglava, JVP varaždin i DVD-a Gačice. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovljeno je da je skladište čvrste gradnje sa limenim pokrovom kompletno zahvaćeno požarom.

46_Požar osobnog vozila

Dana, 03.08.2018. u 17:47 sati nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin o požaru osobnog vozila u Gačicama na intervenciju je upućeno navalno vozilo sa 4 vatrogasca. Do dolaska na mjesto intervencije požar su već ugasili pripadnici DVD-a Gačice. Intervencija je završila u 18:05 sati.

Stranice

Pretplati se na RSS - Požar