Požar

65_Požar kuhinje_Ivanec

Dana, 17.07.2107. u 18:40 sati, nakon zaprimljene dojave iz JVP Varaždin, izlazimo na požar kuhinje na adresu Braće Radića 17. Na intervenciju izlazi NV s 4 vatrogasca. Do našeg dolaska, požar koji je buknuo na štednjaku je ugašen od strane vlasnika i susjeda. Došlo je do zapaljenja posude za kuhnje, a požar se proširio na dio kuhinjskih aparata i elemenata.

63_Požar otvorenog prostora_Koškovec

Dana, 13.07.2107. u 14:46 sati, nakon zaprimljene dojave iz JVP Varaždin, DVD Ivanec izlazi na ispomoć DVD-u Maruševec u gašenju požara otvorenog prostora u Koškovcu. Na intervenciju su upućena tri vozila. Zapovjedno, šumsko i auto cisterna sa 8 vatrogasaca. Gorjela je trava i nisko raslinje na površini od cca 3 hektara. Požar je ubrzo stavljen pod kontrolu i konačno ugašen. Za gašenje požara utrošeno je cca 2500 l vode. Na požarištu su bili djelatnici PP Ivanec.

59_požar vikend kuće_Knapić

Dana, 10.07.2017. u 01:53 sati iz VOC-a JVP varaždin zaprimljena je dojava o požaru vikend kuće na Vrhima, Knapić 38. Na intervenciju je upućeno NV i AC sa 9 vatrogasaca. Na putu prema mjestu intervencije od VOC-a je zatraženo da se uzbuni i DVD-o Bedenec sa auto cisternom, obzirom da je izdaleka bilo vidljivo da se radi o požaru većih razmjera. Na mjestu intervencije zatečena je vikend kuća u potpunosti zahvaćena požarom. Gašenje je započelo sa 4 mlaza vode u kombinaciji vanjske navale preko ljestava i unutarnje navale.

57_Požar podruma

Dana, 30.06. 2017. u 22:20 sati iz VOC-a JVP Varaždin, zaprimljena je dojava o požaru podruma na adresi Punikve 85. Na intervenciju je upućeno NV i AC s 8 vatrogasaca, a u pripravnosti je ostalo još 6 članova. Do našeg dolaska vlasnik je sam ugasio požar. Radilo se o požaru električnog bojlera - instalacija. Požar se proširio i na električnu grijalicu koja se nalazila ispod bojlera.

56_Požar plinske boce_Ivanečka Željeznica

Dana, 26.06. 2017. u 16:46 sati iz VOC-a JVP Varaždin, zaprimljena je dojava o požaru plinske boce u Ivanečkoj Željeznici. Na intervenciju je upućeno NV sa 6 vatrogasaca, a u pripravnosti su ostala još 3 vatrogasca u DVD-u. Obzirom da je dojava bila nepotpuna i netočna, bilo nam je potrebno nešto više vremena da nađemo mjesto događaja. U 15:03 uspjeli smo pronaći lokaciju. Do našeg dolaska vlasnici su već iznjeli plinsku bocu na dvorište i uz pomoć PP aparata ugasili požar.

42_Požar otvorenog prostora_Vuglovec

Dana,23.06.2017. u 9:57 sati  iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora u Vuglovcu kod kapelice. Na intervenciju je u 10:00 sati upućeno zapovjedno i šumsko vozilo sa 5 vatrogasaca. Na mjestu intervencije zatečen je vlasnik koji je spaljivao travnjak i pokraj sebe imao kantu sa vodom. Provjereni su rubovi požara, te je uslijedio povratak u DVD. Intervencija je završila u 10:30 sati.

40_Požar otvorenog prostora, Koškovec

Dana 13.06.2017. u 16:26 sati, iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora na relaciji Koškovec - Druškovec. Na intervenciju je izašlo ZV i SVŠ sa 6 vatrogasaca. U ispomoć je pozvan DVD Salinovec s NV i 4 vatrogasca. Za gašenje opožarene površine dimenzija cca 200x100 m utrošeno je cca 500 l vode. Na lokaciji smo zatekli vlasnike parcele koji su istu i zapalili. Na intervenciji su bili i nazočni djelatnici PP Ivanec. Intervencija završila u DVD u 17:50 sati.

38_Požar krovišta _Cerje Tužno

Dana, 14.05.2107. u 18:23 satiiz VOC-a JVP Varaždion zaprimljena je dojava o požaru krovišta na objektu OPG Kumrić-Breg u cerju Tužnom.U 18:25, na intervenciju izlazi NV, AC sa 7 vatrogasaca.  Dolaskom na mjesto intervencije zatečeni su članovi DVD-a Gačice koji su započeli sa gašenjem. Iz Vozil DVD Ivanec razvučena je tlačna pruga te je izvršena vanjska navala preko ljestve na krov objekta. Razmaknuti su crijepovi te je uz ukupni utrošak od cc 500 l vode spriječeno širenje požara na ostatak objekta. Izgorjelo je cca 15 m2 krovišta.

36_Požar otvorenog prostora _Novaki

Dana 23.04.2017. u 00:23 sata iz JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru otvorenog prostora u Novakima. To je bila treća intervencija unutar 10 sati. Na intervenciju je izašlo 5 vatrogasaca sa dva vozila. Požar površine 500 tinjak m2 ugašen je sa 150 litara vode. Intervencija je uspješno završila u 01:15 sati.

Stranice

Pretplati se na RSS - Požar