Za vašu sigurnost, noć i dan, brinemo već 131 godinu

„Plastičnim čepovima do skupih lijekova“

Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanec priključuje se akciji „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“. Od sada u prostorijama vatrogasnog doma možete odložiti čepove u namjensku kutiju.

Naime, sakupljajući plastične čepove činimo dobro za okoliš, a ujedno činimo i hvalevrijedno humanitarno djelo jer sav prihod od prodaje plastičnih čepova se uplaćuje na račun Udruge oboljelih od leukemije i limfoma. Sve što trebate učiniti je prikupiti što više plastičnih čepova s boca. Mogu se sakupljati različiti ambalažni čepovi kao što su čepovi od boca vode, sokova, jogurta, ulja, omekšivača itd.

Sakupljanjem plastičnih čepova možete pomoći djeci oboljeloj od leukemije i limfoma da nabave skupocjene lijekove!