23. gradsko vatrogasno natjecanje Vatrogasne zajednice grada Ivanca

Datum natjecanja:
22/06/2019 13:00

U subotu, 22. lipnja 2019. godine u Lukavcu na terenima sportskog parka i društvenog doma „Golubica“ održano 23. gradsko vatrogasno natjecanje Vatrogasne zajednice grada Ivanca. Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanec nastupilo je s tri ekipe: djeca muška, mladež ženska i muška A ekipa.

Djeca (6-12 godina) osvojila su treće mjesto te mladež (12-16 godina) prvo mjesto. Zbog olujnog vremena natjecanje je prekinuto te će operativni vatrogasci svoje natjecateljske sposobnosti odmjeriti nekom drugom prilikom.

Natjecanje smo napustili uz dojavu o intervenciji, gdje je uslijed obilnih oborina došlo do slijevanje velikih količina vode i  potapanja gospodarske zgrade te dijela stambenog prostora u Ivanečkom Naselju.