Intervencije u 2018.-oj godini

55_Požar otvorenog prostora

Dana 29.09.2018. nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin izašli smo na intervenciju požara otvorenog prostora u Bedenec 113. Na intervenciju je izašlo šumsko i zapovjedno vozilo sa ukupno 9 vatrogasaca. Do našeg dolaska požar su ugasili pripadnici DVD-a Bedenec. Intervencija je završila u 13:20 sati.

54_Istjecanje goriva iz vozila

Dana 14.09.2018. u 16:19 sati na kon dojave iz VOC JVP Varaždin o istjecanju goriva iz motora u PP Ivanec, na intervenciju izlazi NV sa 4 vatrogasca.  Dolaskom na mjesto intervencije uočen je motor koji je nakon prometne nesreće dopremljen u PP Ivanec iz kojeg je istjecalo gorivo. S motora je uklonjen akumulator, te je brtvljenjem spriječeno daljnje istjecanje goriva iz spremnika. Intervencija je završila u 16:45 sati.

53_Uklanjanje gnijezda stršljenova

Dana, 08.09.2018. odrađena je tehnička intervencija uklanjanja gnijezda stršljenova na objektu ŠRD Ivanec. Zbog sigurnosti prolaznika i korisnika ribičkog doma gnijezdo je moralo biti uklonjeno.

52_Požar dimnjaka

Dana 28.08. 2018. u 20:07 sati nakon dojave o požaru dimnjaka na intervenciju izlazi navalno vozilo sa 5 vatrogasaca. Požar u dimnjaku je ubrzo ugašen, a vlasnik je upozoren da do dolaska dimnjačarske službe ne loži u peći. Intervencija je završila u 20:37 sati.

51_Požar osobnog vozila

Dana, 25.08.2018. zaprimljena je dojava o požaru osobnog vozila u Salinovcu. Na intervenciju je izašlo 6 vatrogasaca sa dva vozila. Za gašenje požara je utrošeno oko 700l vode. Intervencija je završila u 03:00 sati.

50_Uklanjanje gnijezda stršljenova

Dana 16.08.2018. u suradnji s veterinarskom stanicom Varaždin  uklonjen je roj stršljenova koji se nalazio na dimnjaku stambene zgrade P+3. Djelatnici veterinarske stanice Varaždin su uz pomoć auto ljestvepodignuti na kov zgrade.

49_Ispumpavanje vode

Dana 14.08.2018. godine iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je  dojava o tehničkoj intervenciji ispumpavanje vode na adresi I.G.Kovačića 29, Ivanec. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovili smo da nema potrebe za našom intervencijom, te da je nakon prestanka pljuska voda sama izašla iz podrumskih prostorija. Na intervenciji je sudjelovalo 5 vatrogasaca sa zapovjednim vozilom.

48_Požar osobnog vozila

Dana 07.08.2018. godine iz VOC JVP Varaždin zaprimljena je  dojava o požaru automobila na adresi Bedenec 98. Na intervenciju je izašlo NV i TV sa 7 vatrogasaca. Putem do intervencije iz VOC-a je dobivena obavijest  da su vlasnici sami ugasili vozilo. Na mjestu intervencije bio je DVD Bedenec čiji članovi su odradili provjeru i sanaciju požarišta.

47_Požar skladišta kartona

Dana, 03.08.2018. godine iz VOC-a JVP Varaždin zaprimljena je dojava o požaru skladišta kartona u Rudarskoj ulici u Ivancu. Obzirom na tekuću intervenciju požara u Gačicama, na intervenciju je upućeno malo navalno  i šumsko vozilo sa ukupno 6 članova posade.Na putu prema mjestu intervencije od VOC-a je zatražena pomoć u vodi od DVD-a Bedenec, DVD-a Lepoglava, JVP varaždin i DVD-a Gačice. Dolaskom na mjesto intervencije ustanovljeno je da je skladište čvrste gradnje sa limenim pokrovom kompletno zahvaćeno požarom. Odmah je započeto sa "odsjecanjem" požara i spriječavanjem širenja požara na proizvodnu halu metalske industrije koja je bila spojena sa skladištem. Kroz...

46_Požar osobnog vozila

Dana, 03.08.2018. u 17:47 sati nakon dojave iz VOC-a JVP Varaždin o požaru osobnog vozila u Gačicama na intervenciju je upućeno navalno vozilo sa 4 vatrogasca. Do dolaska na mjesto intervencije požar su već ugasili pripadnici DVD-a Gačice. Intervencija je završila u 18:05 sati.

Stranice